• 32 286 41 54
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • Pn - Pt 7:30 - 15:00

Międzynarodowy Dzień Kropki


Międzynarodowy Dzień Kropki

Co roku 15 września w ramach Międzynarodowego Dnia Kropki (International Dot Day) nauczyciele w szkołach i pracownicy różnego rodzaju instytucji kulturalnych na całym świecie organizują wiele działań, które pomagają dzieciom odkryć talenty, poznać ich mocne strony i je zaprezentować. Motywem przewodnim jest kropka.

Wierzymy, że i w naszej szkole powstanie wiele kropkowych dzieł sztuki. W związku z powyższym ogłaszamy konkurs plastyczny: „ZAKROPKOWANY ŚWIAT, czyli w co można zmienić kropkę”. Adresatem konkursu są uczniowie klas 1 - 3 i chętni uczniowie z innych klas. Prace w dowolnej technice w formacie A4 oddawać proszę wychowawcom klas do poniedziałku 19.09.2022 r.

W naszej szkole DZIEŃ KROPKI obchodzony będzie w czwartek, 15 września. Dlatego też prosimy rodziców o ubranie swoich pociech w ubranie z akcentem kropkowym. Mogą to być elementy ubrania bądź dodatki.