Talenciaki dla szkoły

Halo! Hop, hop!? Czy są tutaj jakieś Talenciaki? Lidl rusza z akcją "Szkoły pełne talentów". W akcji tej zbierane są specjalne vouchery za zrobione zakupy. Nasza szkoła oczywiście bierze udział w tej akcji!

Aby dostać talenciaka należy zrobić zakupy za minimum 50 zł, ale uwaga! - wśród zakupionych produktów musi się znaleźć owoc albo warzywo.

Zdobytego talenciaka w formie papierowej można wrzucić do specjalnej skrzyneczki, która znajduje się w naszej szkole przy portierni albo samemu zeskanować kod QR i przekazać punkty na konto naszej szkoły na stronie www.lidl.pl/szkoly

No to do dzieła! Ruszamy po super nagrody!