Sidebar

Sidebar

Slide background

O Złombolu na spotkaniu PTG Bytom

Logo PTG
Logo WNoZ
Złombol wzywa!
"Świat jest księgą,
a człowiek, który nie  podróżuje -
czyta tylko jedną stronę"

Św. Augustyn

26 lutego 2020 r. o swojej przygodzie w rajdzie charytatywnym "Złombol" opowiedział Krzysztof Klimiuk, absolwent Kennedy'ego. Uczestnicy spotkania odbywającego się w ramach działań Bytomskiego Koła Terenowego Polskiego Towarzystwa Geograficznego dowiedzieli się, ile wysiłku wymaga przygotowanie się do takiego rajdu i ile niedogodności trzeba przetrwać po drodze, by dotrzeć do celu. Tym razem miejscem docelowym była Grecja, do której Krzysztof Klimiuk wybrał się 40-letnią Ładą. Trasa, która wybrał nasz prelegent wiodła m.in. przez Słowację, Węgry, Serbię i Kosowo. Miłośnicy geograficznych przygód dowiedzieli się, które miejsca na Bałkanach należy konieczni odwiedzić i dlaczego można zakochać się w widoku autokarowych amfibii pływających po Dunaju.

Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!
Złombol wzywa!