Sidebar

Sidebar

Slide background

III Festiwal podróżniczy w Kennedy'm

30 stycznia 2020 r. odbył się III Festiwal Podróżniczy w Kennedy'm. Nasz gość - dr Barbara Włochowicz z Wyższej Szkoły Humanitas - przybliżyła specyfikę dwóch krajów - Wietnamu i Francji. Z wygłoszonych prelekcji uczestnicy dowiedzieli się o różnicach kulturowych, przyrodniczych, społecznych i ekonomicznych. Największe zaciekawienie wśród uczniów wzbudziła specyfika kuchni obu krajów. Dr Barbara Włochowicz przygotowała również warsztaty edukacyjne o tematyce francuskiej: "Jak wykonać model wieży Eiffla?", "Lawendowe pola", "Croissant, brie, bagietka, tarta - czyli to, co Francuzi lubią najbardziej".

Organizatorami wydarzenia były: wicedyrektor szkoły - mgr Marta Guja oraz mgr Justyna Przepadło

III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...
III Festiwal po...