Sidebar

Sidebar

Slide background

Spotkanie przedświąteczne PTG i plany Kennedy'ego

18 grudnia 2019r. w siedzibie Katowickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego odbyło się spotkanie przedświąteczne. ZSO nr 5 w Bytomiu oraz Bytomskie Koło Terenowe PTG reprezentowane było przez Dyrektora Alfreda Kijowskiego, mgr Martę Guję oraz mgr Justynę Przepadło. Zebrani wysłuchali prelekcji dr Marty Chmielewskiej - przewodniczącej Katowickiego Oddziału PTG- pt.: "Rovaniemi - miasto (nie tylko) świętego Mikołaja". Przedstawiciele PTG Bytom odbyli też bardzo owocne rozmowy dotyczące organizacji w naszej szkole Wojewódzkiego Forum Nauczycieli Geografii, Przyrody i Regionalistów, które odbędzie się w dniach 27-28 marca 2020r. właśnie w Kennedy'm.

Zdjęcia: mgr Justyna Przepadło, mgr Andrzej Soczówka

Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...
Spotkanie przed...