Sidebar

Sidebar

Bajkowa podróż, czyli jak spędziłam lato w Moskwie

Logo PTG
"Świat jest księgą,
a człowiek, który nie  podróżuje -
czyta tylko jedną stronę"

Św. Augustyn

22 października 2018 r. PTG Bytom rozpoczęło kolejny sezon geograficznych opowieści. Na pełne wrażeń spotkanie ze stolicą Rosji zaprosiła nas mgr Anna Meiser, która jako doktorantka Wydziału Filologiczno-Historycznego Akademii im. J. Długosza w Częstochowie, gościła w tym wspaniałym europejskim mieście. Obecni podczas tego wystąpienia mieli możliwość wysłuchania i obejrzenia bardzo ciekawej relacji dotyczącej potęgi miejskiej Moskwy, sieci transportowej tego miasta, a także wspaniałych zabytków znajdujących się w stolicy naszego sąsiada. Były też i próby nauki języka rosyjskiego, ale chyba jeszcze sporo nauki przed nami. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na kolejne spotkania.

Lato w Moskwie
Lato w Moskwie
Lato w Moskwie
Lato w Moskwie
Lato w Moskwie
Lato w Moskwie