Sidebar

Sidebar

Spotkanie świąteczne członków PTG i Złota Odznaka PTG dla Justyny Przepadło

Logo PTG
"Świat jest księgą,
a człowiek, który nie  podróżuje -
czyta tylko jedną stronę"

Św. Augustyn

Przedstawiciele Bytomskiego Koła Polskiego Towarzystwa Geograficznego- z Dyrektorem Alfredem Kijowskim na czele- uczestniczyli w spotkaniu przedświątecznym, jakie odbyło się w Katowickim Oddziale PTG. Spotkanie zorganizowano dokładnie w 70 rocznicę założenia oddziału katowickiego. Członkowie i sympatycy PTG wysłuchali wystąpienia Przewodniczącego - dr hab. Adama Hibszera, a także zapoznali się z prezentacją podsumowującą udział w obchodach 100-lecia PTG. Bytomskie Koło Terenowe PTG w prezencie świątecznym od Przewodniczącego otrzymało baner promujący i informacyjny.

Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka
Złota odznaka