Sidebar

Sidebar

Wojewódzki Konkurs Plastyczny o Morzu Bałtyckim

Logo PTG
"Świat jest księgą,
a człowiek, który nie  podróżuje -
czyta tylko jedną stronę"

Św. Augustyn

Serdecznie zapraszamy do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastycznym o Morzu Bałtyckim. Organizatorem konkursu jest ZSO Nr 5 w Bytomiu oraz Bytomskie Koło Terenowe Katowickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

Patronami konkursu są: Stacja Morska im. prof. Krzysztofa Skóry Instytutu Oceanografii Uniwersytetu Gdańskiego, Katowicki Oddział polskiego Towarzystwa Geograficznego oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach.

Finał konkursu, któremu towarzyszyć będzie doroczna Konferencja Naukowa "Morze Bałtyckie - z naszej perspektywy" odbędzie się 28 maja 2019 r. w siedzibie organizatora.

Regulamin konkursu

RODO: klauzula informacyjna i zgoda na przetwarzanie danych osobowych

Wojewódzki Konk...
Wojewódzki Konk...
Wojewódzki Konk...