Sidebar

Sidebar

II Interdyscyplinarny Festiwal Podróżniczy w Kennedy'm

Logo PTG
"Świat jest księgą,
a człowiek, który nie  podróżuje -
czyta tylko jedną stronę"

Św. Augustyn

28 maja 2019 r. odbył się w naszej szkole II Interdyscyplinarny Festiwal Podróżniczy w Kennedy'm. Uczestniczyli w nim uczniowie klas III gimnazjum oraz przedstawiciele zaproszonych szkół.

Przygotowano dla nich szereg atrakcyjnych warsztatów m.in.: warsztaty kaligrafii, prelekcje o Japonii i Chorwacji, warsztaty podróżniczo-historyczne, zajęcia w biurze wizowym oraz w kantorze wymiany walut, warsztaty z biogeografii. Nietypowy dzień odbył się dzięki twórczemu zaangażowaniu nauczycieli ZSO Nr 5 w Bytomiu oraz uczniów klasy III b gimnazjum, a także merytorycznemu wsparciu mgr Tomasza Bazana z Katowickiego Oddziału Polskiego Towarzystwa Geograficznego.

II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...
II Interdyscypl...