Sidebar

Sidebar

W Kraju Kwitnącej Wiśni

Logo PTG
"Świat jest księgą,
a człowiek, który nie  podróżuje -
czyta tylko jedną stronę"

Św. Augustyn

5 października 2017 r. w naszej szkole odbyła się kolejna prelekcja organizowana w ramach działalności Bytomskiego Koła Terenowego Polskiego Towarzystwa Geograficznego. Uczennice klasy III a Magdalena Czapla, Anna Pander, Agata Piskorek i Sonia Wierzejska przedstawiły zebranym informacje z zakresu geografii fizycznej i społeczno-ekonomicznej Japonii. Strój dziewcząt nawiązywał do elementów kultury japońskiej. Nie obyło się bez ciekawostek związanych z tradycjami mieszkańców Kraju Wschodzącego Słońca. Spotkanie miłośników geografii zakończyła interesująca dyskusja zainicjowana przez Wicedyrektora Joachima Bednorza.

W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...
W Kraju Kwitnąc...