Audycja z okazji Święta 3 Maja

27 kwietnia 2022 roku grupa uczniów z różnych klas naszej szkoły przygotowała i nagrała audycję z okazji Święta 3 Maja. Na szkolnej scenie pojawili się uczniowie i uczennice z klas Ia, IVa, Va, Vb, VIIa i VIIIa, którzy wzięli udział w tym pomysłowym szkolnym przedsięwzięciu. Wszyscy świetnie oswoili się z tekstami piosenek, wierszy i tekstów informacyjnych. Szkolni specjaliści dźwiękowcy przeprowadzili próby i dokonali nagrań, których efekt końcowy dostępny jest powyżej.

Uczennice i uczniowie spisali się na medal. Do świętowania 3 Maja jesteśmy już przygotowani. Audycja będzie emitowana przez szkolny radiowęzeł.

Dziękujemy artystom i nauczycielkom, pod kierunkiem których pracowali czyli Paniom Kamili Szkutak, Karinie Dybie, Aleksandrze Hyli i Annie Meiser. Zapraszamy do wysłuchania audycji.

Skarpetkowe filmy klasy IVa

Wychowawczyni otrzymała kiedyś e-mail o konkursie skarpetkowym organizowanym przez Teatr Groteska. Przekazała informacje Rodzicom. Umówiliśmy się, że na godzinę wychowawczą każdy przygotuje dwie skarpetki. I tak zrobiliśmy. Trochę się pobawiliśmy skarpetkami naciągniętymi na dłonie i udającymi różne rozmawiające albo tańczące stworki. To fajnie zobaczyć w małym okienku na ZOOMie nie tylko swoje twarze, ale także coś zabawnego. A to było zabawne. Potem, już po lekcjach, w domach, wraz z rodzicami pobawiliśmy się skarpetkowo jeszcze bardziej. I nagraliśmy filmiki. Pani powiedziała, że są super i warto posłać je na konkurs! Zresztą zobaczcie sami. Zapraszamy do skarpetkowego kina.

You must have the Adobe Flash Player installed to view this player.