Sidebar

Sidebar

Jan Paweł II 100-lecie urodzin

18 maja 2020r. przypada 100 rocznica urodzin papieża Polaka św. Jana Pawła II. Pomimo zdalnego nauczania został ogłoszony konkurs plastyczny pt. „Jan Paweł II 100 – lecie urodzin”. Celem konkursu było uczczenie 100 rocznicy urodzin św. Jana Pawła II, popularyzacja wiedzy o życiu i świętości Jana Pawła II, rozbudzenie zainteresowania wśród dzieci i młodzieży osobą Papieża – Polaka, motywowanie do naśladowania św. Jana Pawła II, pielęgnacja pamięci o św. Janie Pawle II i pogłębianie wiedzy o nauczaniu Papieża.

Konkurs został podzielony na dwie kategorie wiekowe: Kategoria I – uczniowie klas I-III SP, temat pracy: „Jan Paweł II i dzieci”. Kategoria II – uczniowie klas V-VIII SP, temat pracy: „Jan Paweł II – Pielgrzym”. Został podany adres mailowy, na który wysyłano zdjęcia prac konkursowych. Pomimo tego, że konkurs został przeprowadzony w czasie zdalnego nauczania cieszył się ogromnym zainteresowaniem.

W sumie wpłynęło 41 prac konkursowych. Komisja konkursowa, w skład której weszli: mgr Danuta Smolarczyk, ks. mgr Adam Jasiurkowski i ks. mgr Wojciech Dombek wyłoniła zwycięzców.

Kategoria I: 1 miejsce: Natalia Chmielewska, 2 miejsce: Krzysztof Szczepanek, 3 miejsce: Zosia Bąk. Wyróżnienia: Rafał Krawczyk, Kamila Zięć

Kategoria II: 1 miejsce: Dominik Grot, 2 miejsce: Magda Matys, 3 miejsce: Zosia Halemba. Wyróżnienia: Sandra Nemś, Szymon Beblik, Oliwia Grot, Julia Kaczmarczyk, Kinga Henderek, Oliwia Gacka.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i pięknie wykonane prace. Nagrody i dyplomy dla zwycięzców, jak również dyplomy dla wszystkich uczestników konkursu będzie można odebrać razem ze świadectwem.

Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...
Jan Paweł II 10...