Sidebar

Sidebar

Dogoterapia z Leonem

W dniu 10 grudnia dzieci z klas 1b i 1c wzięły udział w zajęciach dogoterapii z psem Leonem. Leon jest certyfikowanym psem terapeutycznym ze specjalizacją, "terapia i edukacja z psem ''. Leon jest czteroletnim psem rasy Labrador Retriever. Uczęszcza na zajęcia zarówno do szkół podstawowych jak i przedszkoli z oddziałami integracyjnymi i specjalnymi. Jest po wielu kursach i szkoleniach. Uczestniczy w terapii m. in. z dziećmi o spectrum autyzmu i porażeniem mózgowym. Pies terapeutyczny co roku musi przechodzić egzamin, po którym uzyskuje swoją legitymację. Egzamin jest dostępny w zakresie: spotkania z psem, edukacji z psem, i terapii z psem. Dzieci były zachwycone spotkaniem z Leonem i na pewno jeszcze nie raz zagości w naszej szkole.

Dogoterapia z L...
Dogoterapia z L...
Dogoterapia z L...
Dogoterapia z L...
Dogoterapia z L...
Dogoterapia z L...