Sidebar

Sidebar

Teatr, Szkoła w BCK i klasa 3b

W dniu 19 listopada 2019 r. nasza klasa 3b wzięła aktywny udział w drugiej odsłonie warsztatów z cyklu TEATR.SZKOŁA w BCK-u prowadzonych przez p. mgr Aleksandrę Drzazgę. Oprócz próby odkrycia wyjątkowości w nas samych i w naszych przyjaciołach - zwierzętach, dostarczyliśmy sobie solidną dawkę śmiechu i ruchu. W podróży komunikacją miejską, która w tak licznym gronie również jest dla nas nowym doświadczeniem towarzyszyła nam p. Anna Białoń, która wraz z naszą panią - Tiną Sztuką dbały o nasze bezpieczeństwo. Już z niecierpliwością czekamy na kolejne warsztaty, które odbędą się już w grudniu!

Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...
Teatr, Szkoła w...