Sidebar

Sidebar

Warsztaty w BeCeKu. Teatr Szkoła z klasą Va

8 października 2019 r. klasa Va przywędrowała z panią Anią Meiser na bardzo ciekawe zajęcia do BeCeKu. Były to warsztaty teatralne prowadzone przez panią Aleksandrę Drzazgę – reżysera teatru dzieci i młodzieży. Zajęcia odbywały się, rzecz jasna, w jednej z sal wyremontowanego niedawno Bytomskiego Centrum Kultury. To pierwsze spotkanie miało charakter zapoznawczy, ale nasi uczniowie już mogli rozwinąć skrzydła fantazji. Uczyli się prezentować własne twórcze pomysły, okazywać zainteresowanie tym, którzy zabierali głos i współpracować w grupach.

Przed wejściem na warsztaty obejrzeliśmy ciekawą wystawę obrazów wykonanych metodą patchworku. Zanim trafiliśmy do BeCeKu, spacerowaliśmy przez nasze miasto, które odkryło przed nami kilka swych tajemnic. Ten lew na Rynku naprawdę jest śpiący!

Czekamy na kolejne zajęcia za miesiąc!

Warsztaty w BeC...
Warsztaty w BeC...
Warsztaty w BeC...
Warsztaty w BeC...
Warsztaty w BeC...