Sidebar

Sidebar

Przystań Ocalenie w Kennedy'm

24 maja 2017 roku naszą szkołę odwiedził gość niezwykły. Był nim Pan Dominik Nawa - szef Przystani Ocalenie. Dzięki staraniom wolontariuszy ze szkolnej grupy "Fabryka Dobra" od dwóch lat Kennedy współpracuje z Przystanią Ocalenie - przytuliskiem dla potrzebujących zwierząt, często spracowanych do granic możliwości lub okaleczonych przez człowieka.

Zgodnie z celem, jaki stawia sobie Fundacja Przystań Ocalenie, Pan Dominik Nawa spotkał się z naszymi uczniami i pracownikami szkoły, aby realizować drugą, jak że ważną misję, jaką jest uświadamianie w zakresie ochrony zwierząt, a także zaszczepianie empatii jak najmłodszym członkom naszego społeczeństwa.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny i wiele ważnych słów, które kolejny raz zmotywowały nas, wolontariuszy, do działania.

Opiekunki grupy - panie Monika Maruszczyk i Justyna Przepadło dziękują również "Fabryce Dobra" za wzorowe zorganizowanie spotkania.

Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...