Sidebar

Sidebar

Uwolnij pasje...

26 maja 2017 roku na bytomskim rynku nasze liceum wraz z innymi szkołami ponadgimnazjalnymi oraz klubami sportowymi brało udział w trzeciej edycji akcji pod hasłem "Uwolnij pasje". Każda szkoła oraz każdy klub miał swoje 10 minut na scenie. Kennedy'ego na scenie reprezentowały: Nikola Kapuścińśka i Natalia Kandzia - obie z klasy 1a. Dziewczyny zaśpiewały trzy piosenki, a pan dyrektor Joachim Bednorz opowiedział o zaletach naszej szkoły.

Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje
Uwolnij pasje