Sidebar

Sidebar

Zawody Sportowe Gimnazjum nr 14

W kwietniu uczniowie naszej szkoły reprezentowali Gimnazjum nr 14 w kilku zawodach sportowych.

Mistrzostwa Bytomia Szkół Gimnazjalnych w Biegach na Orientację. Drużyna chłopców drużynowo zdobyła w tych mistrzostwach III miejsce. Skład: Bartocha Krystian 2b - indywidualnie zajął III miejsce. Starużyk Patryk 3d - indywidualnie zajął V miejsce, Kirszniok Kamil 3a, Golder Jakub 3d.

Turniej Siatkówki – „Memoriał Jana Smolenia w Siatkówce Chłopców”. Drużyna chłopców zajęła w tym turnieju wysokie II miejsce. Jej skład to: Łukasiewicz Wojciech  2a, Garasimowicz Nikodem 3a, Kirszniok Kamila 3a, Kuc Jakub 3b, Jarguz Jakub 3c, Golder Jakub 3d, Starużyk Patryk 3d.

Indywidualny turniej tenisa stołowego dla uczniów Gimnazjum. Uczniowie naszego Gimnazjum zajęli w tym turnieju czołowe miejsca. Skład: Karpińska Julia 1a - I miejsce, Starużyk Patryk 3d - III miejsce, Kuc Jakub 3b - IV miejsce, Suchanowska Julia 1a, Kasprzak Natan 3b.

Zawody sportowe
Zawody sportowe
Zawody sportowe
Zawody sportowe
Zawody sportowe