Sidebar

Sidebar

Pożegnania nadszedł czas...

Po trzech latach nadszedł czas rozstania. Dzisiaj odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego dla tegorocznych maturzystów. Pożegnanie przygotowała pani profesor Katarzyna Kotkowska wraz z klasą 1a i 2a. Maturzyści zostali obdarowani czterolistnymi koniczynkami na szczęście. Ich młodsi koledzy podczas akademii przekazali im mnóstwo cennych, życiowych rad. Pan dyrektor Alfred Kijowski również życzył im, by dążyli zawsze do źródeł wody i nie poddawali się, gdy czasami coś im nie wychodzi.

Życzymy wysoko zdanej matury!

Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...
Pożegnania nads...