Sidebar

Sidebar

Oj działo się działo...

Frekwencja na dniach otwartych reaktywowanej Szkoły Podstawowej nr 26 w Bytomiu przy ul. Nickla 19 przekroczyła najśmielsze oczekiwania. Na gości czekało mnóstwo atrakcji. Przede wszystkim pachnąca jeszcze świeżą farbą, nowo otwarta, przepiękna sala edukacji wczesnoszkolnej, z pełnym wyposażeniem.

Nasi mali goście na wejściu otrzymywali plakietki ze swoim imieniem, chorągiewki i tak uzbrojeni rozpoczynali wędrówkę po przygotowanych dla nich stanowiskach. Na sali gimnastycznej mogli wziąć udział  w  konkurencjach sportowych, a w pracowni komputerowej zmierzyć się z różnymi programami edukacyjnymi. Dużą popularnością cieszyła się zabawa z kolorową chustą oraz fascynujące doświadczenia przeprowadzane przez wróżki. Na szkolnym korytarzu można było spotkać bajkowe postacie, a w sali geograficznej poznać smaki całego świata.

Starsi koledzy i koleżanki przygotowali również wesołe muzyczne przedstawienie. Było także spotkanie z psem terapeutycznym. Przy kawie i ciastach własnego wypieku, na liczne pytania rodziców odpowiadali nauczyciele - przewodnicy. Każdy na koniec otrzymywał tradycyjną "tytę" wypełnioną cukierkami.

Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...
Oj, działo się,...