Sidebar

Sidebar

ZSO nr 5 w Bytomiu z pomocą dla Przystani Ocalenie

Z Przystanią Ocalenie z Ćwiklic koło Pszczyny nasza szkoła współpracuje od dwóch lat. Uczniów Kennedy'ego nie trzeba przekonywać, że Przystań to miejsce niezwykłe, miejsce, w którym znajdują schronienie zwierzęta stare, schorowane i pokrzywdzone przez ludzi. Są to zarówno psy, koty, ale również konie, krowy, czy świnie.

Serca twórców i szefów Przystani są otwarte i dobre dla każdego zwierzęcia. Celem działania Przystani Ocalenie jest także uświadamianie w zakresie ochrony zwierząt, a także zaszczepianie empatii jak najmłodszym członkom naszego społeczeństwa. Jest to najważniejsza misja osób związanych z Przystanią Ocalenie.

13 marca 2017 r. wybraliśmy się do przytuliska w Ćwiklicach już trzeci raz. Opiekunki akcji pomocowej dziękują serdecznie wszystkim darczyńcom - uczniom, ich rodzicom, pracownikom szkoły, absolwentom oraz sympatykom Przystani Ocalenie - za okazaną pomoc.

Jednocześnie miło nam poinformować, że współpraca z Przystanią Ocalenie jest kontynuowana. Zatem - jeżeli możecie, wspierajcie kolejną akcję, która rozpocznie się już 16 marca. Potrzebne są każde ilości karmy suchej i mokrej dla psów i kotów, makaronu, ryżu, biszkopty, miski, smycze, obroże, zabawki dla psów i kotów, żwirek dla kotów, koce, ręczniki, proszki do prania, płyny do mycia naczyń, środki do czyszczenia i inne. Zapraszamy do udziału i dziękujemy za każdą pomoc.

Podajemy jeszcze bardzo ważną informację - już maju Pan Dominik Nawa, szef Przystani Ocalenie będzie gościem w naszej szkole.

Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...
Przystań Ocalen...