Sidebar

Sidebar

Walentynki w ZSO5

Walentynki!❤ + dyskoteka.

14 lutego w ZSO nr 5 odbyły się Walentynki. Ten niezwykły dzień zakochanych okazał się bardzo owocny. Poczta walentynkowa rozdała ponad 60 walentynek! Uczniowie obdarowywali siebie prezentami, a także miłymi gestami, takimi jak przytulanie. Na przerwach grała romantyczna muzyka, przy której nie dało się stać bezczynnie. Koło głośników tańczyli uczniowie, bawiąc się i śmiejąc.

Zainspirowany zapałem uczniów samorząd, pod przewodnictwem pani Iwony Koniecznej, Anny Kotlarskiej i Anny Okwiecińskiej, 16 lutego zorganizował  dyskotekę walentynkową! Muzyka rozbrzmiewała w całym segmencie, wszyscy śpiewali oraz wywijali na parkiecie. Nad muzyką czuwali uczniowie klasy 2b oraz niezastąpiony DJ Michał Matula z klasy 3d. Wszyscy roztańczeni i z uśmiechem zakończyliśmy ten jakże miłosny tydzień! Oby takich dni było więcej.

DJ'e : Michał Matula, Karolina Krasoń

Organizatorzy: Magda Szeligowska, Adam Orzeł, Paweł Wilk , Karolina Krasoń, Michał Matula

Walentynki
Walentynki
Walentynki
Walentynki