Sidebar

Sidebar

Tradycyjnie, z tarczą!

Siatkarze - gimnazjaliści od wielu lat przyzwyczaili nas do sukcesów. Nie zawiedli także podczas tegorocznych zawodów o tytuł najlepszych w Bytomiu. Po zwycięskich eliminacjach z Gimnazjum nr 11 i Gimnazjum nr 10 i trudnych bojach w półfinale przeciw Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 8, nasi siatkarze spotkali się w finale imprezy z najlepszymi czterema drużynami w Bytomiu. W pierwszym, wyrównanym meczu, ulegli nieznacznie Gimnazjum nr 10. Następnie wygrali, w małym finale, swój ostatni mecz z Gimnazjum nr 8, zajmując ostatecznie III miejsce!

Aby uzupełnić, podajemy komplet drużyn uczestniczących w finale: Gimnazjum nr 7, Gimnazjum nr 8, Gimnazjum nr 10 i Gimnazjum nr 14 oraz nazwiska naszych mistrzów:

Paweł Sommer, 1d; Wojciech Łukasiewicz, 2a; Nikodem Garasimowicz, 3a; Kamil Kirszniok, 3a; Natan Kasprzak 3b; Jakub Kuc, 3b; Szymon Kaszuba, 3c; Jakub Golder, 3d; Patryk Starużyk, 3d.

Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...
Tradycyjne, z t...