Sidebar

Sidebar

Wigilijne spotkania w Kennedy'm

Jak co roku każda z klas przygotowała swoje spotkanie opłatkowe we własnym klasowym gronie z wychowawcą. Zaprosili także na te spotkania innych nauczycieli, których darzą szczególną sympatią i nie tylko, bo przecież to wigilia. To czas, gdy nawet najwięksi wrogowie powinni się spotkać i wyciągnąć do siebie przyjazną dłoń. I taka też atmosfera panowała w tym dniu w poszczególnych klasach. Wszyscy odświętnie ubrani, uśmiechnięci, życzliwi. Były także anioły na corocznych jasełkach i bardzo na czasie przesłanie, że każdy ma jakieś życzenia i każdy ma swojego anioła stróża.

Odwiedzili nas także nasi emerytowani nauczyciele, którym szczególnie podobało się przedstawienie jasełkowe w wykonaniu Teatru Kennedy'ego pod przewodnictwem pani profesor Anny Meiser oraz pani profesor Anny Mrozek (bardzo Paniom dziękujemy!). Przepiękną scenografię przygotowała wraz z uczniami pani profesor Jolanta Widera. Dziękujemy bardzo  wszystkim uczniom, którzy dostarczyli nam tak wspaniałych przedświątecznych wrażeń i wprowadzili nas w ten bożonarodzeniowy nastrój.

Nie zabrakło także naszych absolwentów, którzy z sentymentem wracają do naszej szkoły - to znak, że było im z nami dobrze skoro w tak ważnych chwilach do nas wracają. Dziękujemy za pamięć i miłe wspomnienia oraz słowa podziękowania pod naszym adresem.

Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...
Wigilijne spotk...