Sidebar

Sidebar

Dzień Maturzysty 2016 w Kennedy'm

Dzień Maturzysty w tym roku odbył się pod hasłem: Dzień horrorów... Można było wykupić sobie bilet do kina i trochę się pobać przed ekranem, zamiast na lekcji matematyki :). Można było kupić sobie pyszne ciasto, sałatki, frytki i inne smakołyki. Wszystkiemu towarzyszyła miła atmosfera, fajna i głośna muzyka no i oczywiście świetne humory maturzystów i całej społeczności szkolnej. Były też trudne negocjacje związane z wykupem porwanej przez maturzystów żony przez pana dyrektora Joachima Bednorza. Po długich pertraktacjach i uzgodnieniach udało się wynegocjować niezłą sumkę :)

Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...
Dzień Maturzyst...