Sidebar

Sidebar

Mikołajki w Kennedy’m

5 grudnia w naszej szkole odbyły się Mikołajki! Rada młodzieżowa wraz z opiekunkami: Iwoną Konieczną, Anną Okwiecińską oraz Anną Kotlarską zorganizowały niezapomniany dzień. Aby zrealizować plan trzeba było zebrać fundusze, a także znaleźć odpowiedniego Mikołaja. Spośród wielu kandydatów wybrany został pan dyrektor Joachim Bednorz! Niesamowicie dobrze spełnił się w tej trudnej roli.

W tym roku prezentami od św. Mikołaja były przepyszne słodkości! Podczas obdarowywania tymi słodkimi prezentami można było porozmawiać, oraz zostać przepytanym z wybranego przedmiotu przez Mikołaja. Mikołaj jednak nie mógł obejść się bez pomocy, więc na ratunek przybyły mu Śnieżynki. Jego Śnieżynkami były: przewodnicząca samorządu szkolnego – Karolina Burdyszek, zastępcy – Karolina Krasoń i Magdalena Szeligowska.

By dodać świątecznego klimatu na przerwach wśród zimowych dekoracji puszczane były klimatyczne piosenki. Operatorami dźwięku byli: Bartosz Szczyrek, Jakub Dzadz, Marcel Dobrowolski. Na jednej z przerw zostało zrobione wspólne zdjęcie Mikołajów!

Mamy nadzieje, że dzięki całej zorganizowanej akcji można było poczuć magię świąt!

Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki
Mikołajki