Sidebar

Sidebar

Karolina Celej z 2a VIII LO wśród najlepszych...

16 listopada 2016 roku, w bytomskiej "Budowlance" odbyła się uroczystość wręczenia nagród Prezesa Rady Ministrów uczniom szkół ponadgimnazjalnych naszego regionu, którzy uzyskali w ubiegłym roku szkolnym wybitne wyniki w nauce. Aż 13 bytomskich szkół ponadgimnazjalnych mogło być dumnym ze swoich stypendystów, a wśród nich nasz "Kennedy". Zaszczytną nagrodę otrzymała w tym roku uczennica klasy 2a Karolina Celej.

Gratulacje stypendystom i ich rodzicom, wychowawcom oraz nauczycielom i dyrekcji szkół, którzy stworzyli warunki i atmosferę dla ich pełnego rozwoju, złożył Prezydent Miasta Bytom oraz przedstawiciele Śląskiego Kuratorium Oświaty.

Gratulacje dla naszej Karoliny!

Nagroda dla Kar...
Nagroda dla Kar...
Nagroda dla Kar...
Nagroda dla Kar...
Nagroda dla Kar...
Nagroda dla Kar...
Nagroda dla Kar...