Sidebar

Sidebar

Jest światło, które pali się zawsze i wszędzie

Tak... Przyznajemy się do "winy". Wolontariusze "Fabryki Dobra" i opiekunowie grupy są zafascynowani działalnością Przystani Ocalenie.

Większość z nas podczas majowej wizyty w przytulisku w Ćwiklicach przekonała się na własne oczy, z jakim poświęceniem ratuje się tam potrzebujące zwierzęta - te chore, spracowane i skrzywdzone przez człowieka. Bakcyl pomagania nie zaginął, kontynuujemy działania pomocowe i edukacyjne. Dołączają do nas kolejni uczniowie, pomagają pracownicy szkoły, absolwenci, znajomi i nieznajomi.

Drugi już raz społeczność Kennedy'ego miała możliwość zapoznania się z działaniami podejmowanymi przez Fabrykę Dobra. 24 października 2016 r. podczas szkolnej akademii uczniowie i nauczyciele obejrzeli fragment filmu o podopiecznych Przystani Ocalenie oraz prezentację przygotowaną przez fabrykantów dobra. Z wielkim zaangażowaniem i przejęciem opowiadali oni o losach spracowanych, zaniedbanych i chorych zwierząt ratowanych w Ćwiklicach. Apelowali jednocześnie do dobrych serc o dalszą pomoc.

Wiemy już, że w Przystani Ocalenie potrzebne jest wszystko, co może przydać się kotom, psom, koniom, gęsiom, kaczkom, kurom, świniom, krowom i innym gatunkom zamieszkującym przytulisko. Dlatego też prosimy wszystkich, którzy chcą i mogą wspomóc naszą działalność o karmę dla psów i kotów (szczególnie potrzebna jest karma mokra), makaron, ryż, kaszę, biszkopty, żwirek , miseczki, obroże, smycze, kocie i psie zabawki, ręczniki papierowe, podkłady higieniczne, proszki i płyny do prania, płyny do płukania tkanin i mycia naczyń, rękawiczki gospodarcze i jednorazowe, gąbki, myjki i czyściki, płyny uniwersalne do czyszczenia, sianko, czosnek, dynie, jabłka, marchew i inne.

Spróbujmy razem uczynić trochę dobra! W listopadzie wolontariusze pojadą do Przystani Ocalenie, by przekazać zebrane w Kennedy'm środki pomocowe. Dziękujemy wszystkim, którzy wspierają naszą działalność.

Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...
Jest światło, k...