Sidebar

Sidebar

Obudziłam się nauczycielem...

To motto przedstawienia, jakie obejrzeliśmy w wykonaniu uczniów ZSO nr 5. Jak co roku uczniowie naszej szkoły uczcili Dzień Nauczyciela wspaniałym przedstawieniem przygotowanym pod kierunkiem pań: profesor Anny Okwiecińskiej, profesor Anny Mrozek i profesor Ireny Dyli. Przedstawienie odbyło się w otoczeniu pięknych dekoracji wykonanych pod kierunkiem profesor Jolanty Widery. Zadbano również o różowe okulary dla nauczycieli, by używali ich podczas sprawdzania klasówek, a także podczas odbierania wynagrodzenia. Można było zakupić w promocyjnych cenach takie pomoce naukowe jak: młotek do wbijania wiedzy, przepuszczarkę do przepuszczania informacji, super maskujący strój, no i różowe okulary. Na koniec pan dyrektor Alfred Kijowski z dyrektorem Joachimem Bednorzem nagrodzili najlepszych nauczycieli.

Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...
Obudziłam się n...