Przystań Ocalenie w Ćwiklicach

Wolontariusze i opiekunowie szkolnej grupy "Fabryka Dobra" oraz pan Dominik Nawa, szef Przystani Ocalenie, bardzo proszą o wsparcie przytuliska w Ćwiklicach.

Miejsce to stworzyliśmy w oparciu o działanie Stowarzyszenia Komitet Pomocy dla Zwierząt prowadzącego właśnie przytulisko dla koni oraz innych zwierząt „Przystań Ocalenie”. To tam swój dom znajdują zmęczone, schorowane, często wyeksploatowane do granic możliwości zwierzęta - mówi Dominik Nawa.

Dary w postaci: karmy dla psów i kotów (sucha, mokra, specjalistyczna), płatków owsianych, biszkoptów, zabawek dla psów i kotów, środków czystości (proszki, płyny do płukania, płyny do naczyń, ścierki, mopy, gąbki, papierowe ręczniki) itp. przyjmujemy przy portierni lub w sali 3A do końca listopada.

Ponieważ magazyn koców, kołder itp. jest pełny, nie zbieramy tych rzeczy.

Za każdą pomoc serdecznie dziękujemy.

Autorki nagrania: Zofia Halemba, Wiktoria Maksysz, Lena Zygmunt

Autor nagrania: Dominik Nawa