Szlachetna Paczka

Dyrekcja, Rada Rodziców oraz nauczyciele Szkoły Podstawowej nr 26 w Bytomiu zapraszają wszystkich do wspacia akcji "Szlachetna Paczka". Nasza szkoła pierwszy raz dołącza do grona darczyńców. Pomóżmy sprawić, by święta Bożego Narodzenia Pana Mateusza i jego rodziny stały się piękne i przepełnione miłością bliźniego.

A oto nasz plakat zachęcający do udziału w akcji:

"Droga Szkolna Społeczności!

Kolejne wyzwanie przed nami. Jakie? Bardzo szlachetne… Szlachetna Paczka. W tym roku nasza szkoła przystąpiła do tej akcji. Chcemy pomóc panu Mateuszowi i jego rodzinie z Pyskowic, których potrzeby szczegółowo opisane są tutaj.

Pieniądze prosimy wpłacać na konto Rady Rodziców. Przy portierni szkoły jest również wystawiona puszka na datki.
Nr konta: 98 1020 2368 0000 2302 0619 3942, tytuł przelewu: SZLACHETNA PACZKA

Prosimy o przynoszenie darów do szkoły do 9 grudnia włącznie."

Szlachetna paczka