Dzień Nauczyciela

W naszej szkole odbyła się uroczysta Akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. W pięknej, słonecznikowej scenerii uczniowie przygotowali koncert życzeń dla wszystkich pracowników szkoły. Każda grupa zawodowa pracująca w szkole otrzymała indywidualne życzenia z odpowiednią dedykacją.

Podczas uroczystości odbyły się występy naszych uczniów, którzy recytowali wiersze, śpiewali, tańczyli oraz zaprezentowali balet połączony z gimnastyką artystyczną. Niewątpliwą atrakcją był występ szkolnego zespołu muzycznego prowadzonego przez panią Aleksandrę Hylę. W zespole śpiewała liczna grupa uczennic. Repertuar zespołu był bardzo różnorodny, śpiewano piosenki nowe, jak i te z dawnych lat.

Na zakończenie akademii wszyscy pracownicy szkoły otrzymali kwiaty wykonane własnoręcznie przez uczniów.

Nie zabrakło też życzeń od Pana Dyrektora oraz od Pani Przewodniczącej Rady Rodziców.

Nad przygotowaniem tego przedsięwzięcia czuwały Panie: Iwona Konieczna, Aleksandra Hyla, Karina Dyba i Kamila Bartosik. Dekoracje wykonała Pani Jolanta Kamińska-Widera. A grupa uczniów z klasy 8a pod opieką Pana Mirosława Gawęckiego dopilnowała, aby wszystko zagrało.

Dziękujemy wszystkim, którzy pomogli w realizacji tej akademii. Szczególne podziękowania dla uczniów z klasy 2a, 3a,3b,3c,4a, 4b, 5a, 5b, 6a, 6b. 8a, którzy wzięli w niej udział.

Dzień Nauczyciela