Zaczynamy nowy rok szkolny

1 września 2022 roku w naszej szkole spotkaliśmy się, by rozpocząć nowy rok szkolny. W sali gimnastycznej odbyły się trzy akademie. O godz. 8.00 dla klas drugich i trzecich, o 9.30 dla naszych nowych pierwszoklasistów i czwartoklasistów i o godz. 10.30 dla klas piątych, szóstych i ósmych.

W części oficjalnej akademii pan dyrektor Alfred Kijowski serdecznie powitał wszystkich uczniów i ich rodziców, przekazując życzenia jak najlepszego roku szkolnego, natomiast w części artystycznej usłyszeliśmy i zobaczyliśmy uczniów klasy VI a oraz VIII a w scenkach wakacyjno – szkolnych, chórek szkolny śpiewający wesołe i wspaniałe tancerki z klasy III c. Konferansjerki świetnie poprowadziły całą uroczystość, a szkolni dźwiękowcy zadbali o bezbłędne nagłośnienie. Uroczystość przygotował zespół nauczycieli w składzie: Kamila Bartosik, Aleksandra Hyla, Anna Meiser, Agnieszka Dąber-Michalak i Mirosław Gawęcki.

Organizatorzy serdecznie dziękują wszystkim uczniom, którzy przygotowali i przeprowadzili akademię.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji. Dziękujemy pani Justynie Rodziewicz za wykonanie fotografii.

Zaczynamy nowy rok szkolny