Sidebar

Sidebar

Z końcem sierpnia 2020 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 5 im. J. F. Kennedy'ego w Bytomiu przeszedł do historii po 24 latach działalności. Nieodłącznym atrybutem identyfikującym szkołę w tej formie organizacyjnej była domena internetowa zso5.bytom.pl zarezerwowana w 1999 r. przez Joachima Bednorza i funkcjonująca nieprzerwanie do dziś.

Zmiana formy organizacyjnej, a tym samym - nazwy naszej placówki oświatowej, pociąga za sobą konieczność zapewnienia spójności identyfikacyjnej również w Internecie. Szkoła jest więc także dysponentem domeny sp26.bytom.pl, pod którą od września 2020 r. znajduje się oficjalny serwis informacyjny, interfejs obsługujący nauczanie zdalne, a także poczta elektroniczna nauczycieli i administracji szkoły.

Dysponowanie domenami internetowymi wiąże się z corocznym wnoszeniem opłat, dlatego też szkoła nie będzie przedłużać rezerwacji domeny zso5.bytom.pl, by tych opłat nie dublować. Domena samoistnie wygaśnie w czerwcu bieżącego roku, a do tego czasu kierować będzie na adres sp26.bytom.pl.

Serdeczne podziękowania i słowa uznania dla p. Krystyny Marusiak za zaangażowanie i poświęcony czas, która od 2017 r. prowadziła serwis informacyjny szkoły pod adresem zso5.bytom.pl.

Zawartość serwisu zso5.bytom.pl została przeniesiona do sp26.bytom.pl i można ją znaleźć w menu Archiwalia oraz PTG. Zapraszamy do lektury i wspomnień.

zso5.bytom.pl
zso5.bytom.pl
zso5.bytom.pl
zso5.bytom.pl
zso5.bytom.pl