Sidebar

Sidebar

„Wyprawa na Księżyc” to opowieść o dziewczynce budującej rakietę i ruszającej w kosmos. Kreskówka jest produkcją własną Netflixa i miała swoją premierę 23 października, a towarzyszyła jej niecodzienna akcja promocyjna skierowana do młodej i twórczej widowni. Dzieciaki miały okazję wziąć udział w konkursie rysunkowym, w którym stworzyły swoją własną rakietę, a zwycięskie projekty stały się częścią olbrzymich murali w największych polskich miastach - Warszawie, Wrocławiu i Krakowie. Dodatkowymi nagrodami dla uczestniczek i uczestników były oryginalne zabawki wzorowane na bohaterach filmu.

Wśród zwycięzców konkursu znalazła się uczennica klasy 1b - Hanna Gasińska. Jej praca została doceniona przez jury i stała się częścią muralu zlokalizowanego we Wrocławiu. Możną ją także zobaczyć wśród innych zwycięskich prac w serwisie wyprawanaksiezyc.pl.

Hani gratulujemy kosmicznego talentu i życzymy dalszych sukcesów!

Wyprawa na Księ...
Wyprawa na Księ...
Wyprawa na Księ...
Wyprawa na Księ...
Wyprawa na Księ...
Wyprawa na Księ...
Wyprawa na Księ...