Sidebar

Sidebar

Jak ująć w słowa wdzięczność jaką czujemy? Nie wiemy. Serce nam się raduje, że są na tym świecie tak dobrzy, cudowni ludzie. Przyjaciele Przystani Ocalenie, którzy są z naszymi zwierzętami od lat. Wspierają i dbają, abyśmy czasem w tych najtrudniejszych chwilach nie czuli, że jesteśmy sami. Zawsze zjawiacie się ze swoją pomocą, wtedy kiedy najbardziej tego potrzebujemy.

Z całego serca dziękujemy organizatorkom oraz uczestnikom akcji pomocowej dla naszych zwierząt. Jesteśmy ogromnie wdzięczni za Wasze zaangażowanie w pomoc dla naszych zwierząt.

Pani Marta Guja oraz Justyna Przepadło zorganizowały akcję. Cechujecie się Panie coraz rzadziej spotykaną empatią i wrażliwością na los zwierząt i przekazujecie to młodym ludziom. To dobre i piękne. Dziękujemy.

Dziękujemy również wszystkim wolontariuszom z „Fabryka Dobra” oraz rodzicom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 26 w Bytomiu. Zaangażowanie i ilość podarków dla naszych podopiecznych zaskoczyła wszystkich. Dziękujemy, że w tak trudnym dla wszystkich czasie, otwarliście swoje serca i hojnie dzieliliście się z naszymi zwierzętami.

Dziękujemy!

Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...
Podziękowania z...

Zdjęcia autorstwa Justyny Przepadło