Uwaga! Konkurs świetlicowy!

Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami Dnia Pluszowego Misia, który przypada we wtorek 25 listopada zapraszamy wszystkich świetliczaków do udziału w konkursie plastycznym. Ponieważ nie zawsze miś jest naszym ukochanym pluszakiem nasz konkurs zatytułowany jest:

„PLUSZOWY PRZYJACIEL”

Celem konkursu jest rozbudzanie dziecięcej wrażliwości i wyobraźni, rozwój zdolności manualnych oraz nauka zasad fair play. Konkurs jest organizowany przez świetlicę szkolną SP nr 26 w Bytomiu i skierowany jest jedynie do uczniów klas 1-3 naszej szkoły.

Prace konkursowe:

Prace konkursowe wykonujemy techniką dowolną w formacie A4 (np. rysunek, wyklejanka, wydzieranka, kolaż, obraz malowany farbami, szkic).

Jak dostarczyć prace konkursowe:

Prace konkursowe przysyłamy przez stronę internetową szkoły na moduł świetlicy (tak, jak robimy to z zadaniami domowymi). Pracę należy podpisać: imię i nazwisko oraz klasa

Termin nadsyłania prac 28.11.2020 r.
[powr-countdown-timer id="b3356047_1605649964164"]

Jury będzie oceniało samodzielność, estetykę oraz technikę wykonania pracy konkursowej.

Na zwycięzców czekają nagrody

Prace dzieci będziemy mogli podziwiać w świetlicowej galerii na stronie internetowej szkoły.

Zespół świetlicowy zaprasza do udziału w konkursie!