Sidebar

Sidebar

Do Rodziców naszych uczniów

Podziękowanie
Żyć to znaczy dziękować za słoneczny blask i miłość,
za ciepło i czułość, których jest tak wiele w ludziach i rzeczach.
W codziennym życiu wyraźnie widać,
że to nie szczęście czyni nas wdzięcznymi,
lecz wdzięczność szczęśliwymi.

Phil Bosman

Kochani Rodzice.

Dobiega końca kolejny rok nauki Waszych pociech. W perspektywie dwa miesiące bestroskiego wypoczynku od obowiązków szkolnych i nauki. Specyficzna sytuacjanie nie zmienia zwyczajów związanych z zakończeniem roku szkolnego, dlatego Dyrekcja i Grono Pedagogiczne dziękuje Wam, Kochani Rodzice, ponieważ w tym rokuodegraliście szczególną rolę w procesie edukacji dzieci od mimentu wprowadzenia zdalnego nauczania, Dziękujemy, że pomogliście nam w różnoraki sposób dbać i troszcyć się o miejsce, w którym Wasze dzieci spędzają znaczną część czasu.

Życzymy Wam i Waszym pociechom słonecznych i pełnych radości oraz wypoczynku bezpiecznych wakacji.