Sidebar

Sidebar

Do społeczności Kennedy'ego

Droga Dyrekcjo, Drodzy Nauczyciele

W normalnych okolicznościach bylibyśmy już po odebraniu świadectw, po wszystkich pożegnaniach i uściskach. Czekalibyśmy tylko na 4 maja, aby rozpocząć maturalne zmagania. Niestety, los chciał inaczej i nie możemy się spotkać osobiście, niemniej jednak chcielibyśmy już dzisiaj podziękować, podobnie jak podczas studniówki, za ogrom pracy włożonej w nasze nauczanie, za cierpliwość, której pewnie niejednokrotnie brakowało. Wiemy, że nie byliśmy aniołkami, ale mamy nadzieję, że mimo wszystko będzie Państwu nas brakować i nasza wspaniała 3A będzie wspominana długo i przyjemnie.

Nam brakuje szkoły i Was, Drodzy Nauczyciele, już teraz, nie raz, a dużo więcej razy narzekaliśmy na chodzenie do szkoły - to chyba normalne - ale, pomimo tego, że pewnie trudno w to uwierzyć, brakuje nam siedzenia w szkolnej ławce w tych ostatnich dniach naszej licealnej przygody. Pójścia do tablicy na matematyce do kolejnego maturalnego zadania, herbatki na geografii podczas rozwiązywania zadań, rozmów o lekturach na polskim i przenoszenia się w świat historycznych wydarzeń. Brakuje nam też siatkówki na wf-ie i odpowiedzi ustnych z angielskiego. Tych zadań z niemieckiego, które dla większości z nas były kosmicznie trudne, jak gdybyśmy uczyli się co najmniej chińskiego. Brakuje tych wszystkich godzin spędzonych nad biologicznymi i chemicznymi zadaniami. Rozmów na HiSiu. Brakuje także lekcji religii, wszystkich nieraz trudnych dyskusji i podchwytliwych pytań.

Wspaniale wspominamy też czas 1 i 2 klasy. To niestety już nie wróci. Do matur pozostało nam więcej czasu, nie musimy zmagać się z maturami ustnymi, pewnie Pani Mrozek i Pani Guja odetchnęły z ulgą, podobnie jak i my. :D

Bardzo, bardzo za wszystko dziękujemy i mamy nadzieję, że nasze zakończenie szkoły odbędzie się mimo wszystko, może dużo później, może inaczej niż zwykle, ważne byśmy jeszcze raz spotkali się wszyscy razem. Nie żegnamy się, tylko mówimy (piszemy) do zobaczenia!.

Do społeczności...
Do społeczności...
Do społeczności...
Do społeczności...