Sidebar

Sidebar

Marzycielska Poczta

Uczniowie klasy 2a, 2b i kółka z religii wzięli udział w akcji Marzycielska Poczta. Marzycielska Poczta to akcja, która polega na wysyłaniu tradycyjnych listów i kartek do chorych dzieci z całej Polski. Dla chorych dzieci listy i kartki, które dostają stanowią ogromne wsparcie i sprawiają im wiele radości. Celem tej akcji jest też uwrażliwienie dzieci na trudną sytuację ich rówieśników oraz chęć udzielania bezinteresownej pomocy innym. Na lekcjach religii i kółka z religii uczniowie tworzyli kartki urodzinowe dla chorego Pawła. Paweł 11 lutego skończył 9 lat. Choruje na glejaka nerwu wzrokowego, którego nazywa „potworem”. Uczniowie z wielką radością zaangażowali się w tworzenie kartek urodzinowych. Niektórzy przynieśli dla niego drobne upominki. Wszystkie kartki i upominki spakowaliśmy do pudełka i wysłaliśmy do Pawła. Otrzymaliśmy zwrotne potwierdzenie odbioru, że paczka trafiła we właściwe ręce.

Dziękuję uczniom i rodzicom za okazanie wielkiego serca dla Pawła.

Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...
Marzycielska Po...