Sidebar

Sidebar

Przyjaciel to skarb

Dnia 13.12.2019 r. na scenie naszej szkoły odbyło się uroczyste wręczenie nagród w ramach Wojewódzkiego Konkursu literackiego "Przyjaciel, to skarb". Konkurs objęty był honorowym patronatem Prezydenta Miasta Bytomia Pana Mariusza Wołosza oraz Bytomskiego Towarzystwa Literackiego im. A. Mickiewicza a jego celem było wspieranie wartości pozytywnych wśród dzieci i młodzieży. Realizatorkami tego przedsięwzięcia były mgr Anna Meiser, mgr Aurelia Wilczańska oraz mgr Kornelia Matysiok, które w roku kalendarzowym 2019 realizowały autorski program profilaktyczny "Powiem Ci, co zrobić", w ramach którego przeprowadzono konkurs. Oprócz nagród i gratulacji otrzymanych z rąk dyrektora mgr Alfreda Kijowskiego oraz organizatorek zaproszeni goście mogli usłyszeć wspaniały występ wokalny uczennic z klasy 5 a SP 26. Wszystkim laureatom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...
Przyjaciel to s...