Sidebar

Sidebar

A jednak się kręci

28 listopada 2019r. klasy V wyruszyły na wycieczkę do Krakowa. Pod czujnym okiem Pana Przewodnika Wojtka oraz wychowawców nasi uczniowie poznawali dawną stolicę Polski.

Rozpoczęcie było klasyczne - uczniowie zobaczyli się ze smokiem wawelskim, który na powitanie ział radośnie ogniem, a następnie udali się na wzgórze wawelskie. Kolejnym etapem wycieczki był kościół p.w. Świętych Apostołów Piotra i Pawła, gdzie piątoklasiści uczestniczyli w pokazie wahadła Foucault'a i poznali tajniki ruchu obrotowego Ziemi.

Nie obyło się bez spaceru po krakowskich ulicach i zakupu pamiątek.

Na zakończenie wycieczki na uczniów czekała największa atrakcja - wizyta w fabryce bombek w podkrakowskiej miejscowości Bębło. Tu każdy z uczniów, dekorując bombkę, popisywał się swoimi zdolnościami plastycznymi. Ileż przy tym było emocji i radości, a jakie piękne efekty pracy!

Opiekunami wycieczki były mgr Marta Guja, mgr Magdalena Jędrzejczyk i mgr Justyna Przepadło.

A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...
A jednak się kr...