Sidebar

Sidebar

Wycieczka do byłego obozu zagłady

13 listopada klasa 8 przeszła przez autentyczny teren byłego niemieckiego nazistowskiego obozu koncentracyjnego i zagłady. Przejście to było nie tylko cenną lekcją historii, ale też ważnym osobistym doświadczeniem. Osobiste zagłębienie się w historię i przestrzeń Auschwitz stawia po powrocie, przed każdym z nas, wiele niepokojących pytań. Z tego względu, każdy z nas dla dalszych rozważań będzie zagłębiał się w książki historyczne, wspomnienia więźniów, albumy, publikacje edukacyjne, a także filmy, które poruszają tą tematykę. Wszyscy przekonaliśmy się jak ważna jest empatia w naszym życiu.

Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady
Obóz zagłady