Sidebar

Sidebar

Muzeum chleba i Dzień Chłopaka w IIIa

"Przyjmij życzenia chłopie kochany
w dniu Twojego Święta od znajomej baby,
niech Ci się spełnią wszystkie Twe marzenia
i niech realne staną się pragnienia."

Dziś tradycyjnie przyszedł ten dzień, kiedy my, małe kobietki postanowiłyśmy podziękować i uhonorować naszych drogich Panów. A że są oni wyjątkowi i jedyni na całym świecie, niespodzianka musiała być także wystrzałowa. I tak z pomocą naszej Pani zabraliśmy naszych kochanych chłopców do wyjątkowego miejsca - Muzeum Chleba. Odbyliśmy tam cudowną podróż w czasie, mogliśmy dotknąć, poczuć świata sprzed wielu, wielu lat. I co najfajniejsze – na chwilę staliśmy się prawdziwymi piekarzami. Zapach i smak naszych wypieków był niezapomniany.

Oczywiście każdy z naszych Panów dostał laurki z życzeniami od serca i same smakołyki i prezenciki. Choć to tylko jeden taki wyjątkowy dzień dla naszych chłopców w ciągu roku, to my dziewczynki każdego dnia doceniamy ich obecność i posyłamy im wielkie buziaki i uściski, że z nami są :*

Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...
Muzeum chleba i...