Sidebar

Sidebar

Warsztaty edukacyjne "Segregowanie śmieci"

23 wrzesnia 2019r. (poniedziałek), w naszej szkole odbyły się warsztaty edukacyjne dla uczniów kl. I – III, nt. segregacji śmieci. Prelegentem i prowadzącym zjęcia był pan Jacek Słowiński- pracownik przedsiębiorstwa oczyszczania miasta Braci Strach, który w ciekawy i przystępny sposób edukował dzieci wczesnoszkolne w zakresie sortowania śmieci. To działanie wpisuje się w codzienną troskę każdego człowieka o Ziemię, potęgowaną smutnymi relacjami medialnymi o codziennych epizodach niszczenia naszej planety i jej nieodtwarzalnych zasobów. Troskę wyrażoną także przez społeczność naszej szkoły poprzez udział w akcji sprzątanie świata w piątkowe przedpołudnie@0.09.2019). Koordynatorem akcji na terenie naszej szkoły p. Joachim Bednorz.

Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...
Warsztaty eduka...