Sidebar

Sidebar

Młodzi Globtroterzy z Kennedy'ego odkrywają Miechowicką Ostoję Leśną

1 października 2018 r. uczniowie działający w Szkolnym Klubie "Młody Globtroter" odbyli pierwsze w tym roku szkolnym zajęcia terenowe. Edukacja regionalna tym razem dotyczyła najbliższej okolicy - Miechowickiej Ostoi Leśnej.

Uczniowie dowiedzieli się, że ta część lasów bytomskich jest objęta ochroną prawną jako zespół przyrodniczo-krajobrazowy, nauczyli się wyznaczać kierunki, korzystając z przedmiotów terenowych, a także poznali unikatowe gatunki drzew rosnących przy Drodze Ronota. Zajęcia prowadzą mgr Marta Guja i mgr Justyna Przepadło dwa razy w miesiącu w poniedziałki w godzinach 15:30 do 16:15.

Miechowicka Ost...
Miechowicka Ost...
Miechowicka Ost...
Miechowicka Ost...
Miechowicka Ost...
Miechowicka Ost...