Zawsze warto być CZŁOWIEKIEM, czyli Kennedy ramię w ramię z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

Logo WOŚP RUR

Szkolne koło wolontariuszy "Fabryka Dobra" informuje, że 16 października obchodzimy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Dlatego społeczność Kennedy'ego kolejny raz włącza się w akcję rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Działanie to ma na celu promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy. W 2017 roku w akcji wzięło 85 100 uczestników. Jak będzie w tym roku? To zależy od nas. Reprezentację Kennedy'ego stanowić będą uczniowie klas III A LO, II A LO, III a i III b gimnazjum oraz IV a i IV b szkoły podstawowej, a także pracownicy szkoły. Bicie rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą liczbę osób odbędzie się 16.10.2018r. od godziny 12:00 do godziny 12:30. Dołącz i Ty! Pamiętaj, nie ma cenniejszej życiowej nauki nad tę, która pomoże uratować życie drugiego człowieka!