Sidebar

Sidebar

Fizyka królową życia

W piątek 19 października uczniowie SP7a, G3a, G3b, i G3c byli w Ogrodzie Doświadczeń im. Lema pod Krakowem aby przeprowadzić szereg doświadczeń z różnych dziedzin fizyki. Okazało się, że nauka „nie poszła w las”. Wszyscy doskonale bawili się i potwierdzili, że FIZYKA JEST KRÓLOWĄ ŻYCIA. Później pojechaliśmy do „kolebki nauki i historii – Krakowa. Tam zachwycaliśmy się pięknem grodu Kraka.

Zmęczonych ale zadowolonych wycieczkowiczów przywiozły do domu dumne ze swych uczniów opiekunki wycieczki – prof. Kamila Szkutak, prof. Anna Kotlarska i prof. Krystyna Marusiak.

Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...
Fizyka królową ...