Sidebar

Sidebar

Zielona Kraina - edukacja ze smakiem w SP nr 26

We wtorek 13.11.2018 r. uczniowie klas czwartych uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych z zakresu zdrowego odżywiania się. Panie dietetyk Aleksandra Jankiewicz i Paula Jamróz w interesujący i nietuzinkowy sposób prezentowały urozmaiconą dietę.

Dzieci mogły się rozsmakować w pożywnych, smacznych i kolorowych potrawach, które był przygotowywane podczas zajęć przy ich aktywnym udziale. Na dobry początek dnia i dla ożywienia dzieci spróbowały warzywno-owocowego koktajlu. Następnie same mogły skomponować ulubioną sałatkę. Warsztaty zakończyły się przygotowaniem pysznego deseru. Zobaczcie jak było pysznie!

Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina
Zielona Kraina