Sidebar

Sidebar

Dzień życzliwości w Kennedy'm

21 listopada obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Życzliwości, który na całym świecie znany jest jako World hello day. Obchodząc ten dzień propagowaliśmy wartości takie jak wzajemny szacunek, tolerancja, czy chęć niesienia pomocy i działania na rzecz innych.

Podczas tej uroczystości zapraszaliśmy wszystkich do włączenia się w naszą akcję i napisanie kilku miłych i życzliwych słów, pozdrowień dla koleżanki, kolegi lub pracowników naszej szkoły lub namawialiśmy do zrobienia czegoś dobrego dla kogoś innego! Dzięki dużemu zaangażowaniu uczniów, nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych w obchody tego dnia powstał efekt, który przeszedł oczekiwania organizatorów czyli olbrzymie drzewo życzliwości, które składało się z wielu życzeń, pozdrowień, ciepłych słów oraz dobrych rad.

Dzień życzliwoś...
Dzień życzliwoś...
Dzień życzliwoś...
Dzień życzliwoś...
Dzień życzliwoś...
Dzień życzliwoś...